Notariusz Łukasz Chwiałkowski – kontakt

Notariusz Łukasz Chwiałkowski

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy notariusza, prosimy o kontakt osobisty z Kancelarią Notarialną w Toruniu mieszczącą się przy ulicy Łaziennej 32. W naszym biurze przeprowadzamy wszystkie czynności notarialne przewidziane w ustawie Prawo o Notariacie.

W celu ustalenia terminu spotkania lub uzyskania informacji o wysokości niezbędnych opłat czy wymaganych dokumentów mogą Państwo skorzystać również z kontaktu drogą telefoniczną bądź e-mailową. Notariusz odpowie na wszelkie pytania związane z poświadczeniami, przechowywaniem dokumentów i innymi usługami notarialnymi.

Kancelaria Notarialna. Notariusz Łukasz Chwiałkowski
ul. Łazienna 32, 87-100 Toruń
Tel.: (56) 621 08 64
Tel. kom: 690 970 590
Fax: (56) 657 03 10
E-mail: notariusz@chwialkowski.day.pl

Kancelaria notarialna w Toruniu czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.


Wyświetl większą mapę

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.notariuszchwialkowski.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chwiałkowski Łukasz Kancelaria Notarialna, Łazienna 32 87-100 Toruń, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem notariusz@chwialkowski.day.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny